İNŞAAT PROJELERİ

48 BODRUM YAPI

Amacımız 17 senelik tecrübemizle, doğal ortamda sağlam yapı teknolojisi ve çağdaş insanın ayrıcalıklı yaşam sürdürebileceği hayatı inşa etmek için sürekli daha iyisini sunmak için çalışan bir kuruluşuz.

KONUT PROJELERİ

Müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda kurumsal çalışma anlayışını sistemine prensip edinmiş olarak çevre duyarlılığını gözönünde bulundurup, kaliteli konut projeleri üretmeye devam ediyoruz.

TİCARİ PROJELER

İnşaat sektöründe uzman ve başarılı ekibiyle 48 Bodrum Yapı sahip olduğu öngörü ile, her zaman gelişen bölgelerde ticari projeler yapıyor ve yatırım yapmak isteyenleri kazançlı bir yatırımla buluşturuyor.

TURİZM PROJELERİ

Mimari proje, inşaat yapım ve satım, turizm, işletme ve otelcilik faaliyetlerinde lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari turizm kuruluşlarının inşaat faliyetlerini yürütmekteyiz.

İSKELE YAPIMI

Denize İskele Yapımı ile işletmenizin önündeki sahil şeridinden başlayarak istediğiniz uzunlukta ve biçimde müşterilerinizin denize girmesine, güneşlenmesine olanak sağlayan iskele yapımı konusunda uzman kadromuz ve makineleşmiş ekipmanımızla iskele yapıyoruz..