Hedeflerimiz

NEDEN 48 BODRUM YAPI?

Bizim için önemli olan konu hizmetimiz ve yapılarımızdır. 17 yılı aşkın tecrübemiz ve 100 ün üzerinde bitmiş projemiz bulunmaktadır. Önümüzdeki 10 yılda hedefimiz 1000 yeni projeye imza atmaktır.

GÜVENİLİRLİK

Yıllarca huzurlu, mutlu ve mükemmel hizmet

TECRÜBE

17 yıllık tecrübe ve birikim

ÖZVERİ

Başarımızı tavsiye eden memnun müşteri kitlesi

Mapei’nin uluslararasılaşma stratejisi iki ana hedefe dayalıdır: Yerel ihtiyaçlara yakın olmak ve mümkün olan en düşük taşıma maliyetini sağlamak. Alıcı ve müşterilere yakın olma hedefi ile hareket eden Mapei’nin beş kıtadaki tartışılmaz gücünün arkasında  yerel gereksinimleri asla göz ardı etmemek ve Şirketin yaklaşımını değiştirmeksizin yalnızca yerel yönetici ve kalifiye personel istihdam etmektir.

Şirket şu anda 79 yan kuruluşa, biri kurumsal olan 18 ana Araştırma & Geliştirme Merkezine ve her biri kendi kalite kontrol laboratuvarına sahip 32 ülkede faaliyet gösteren 67 üretim tesisine sahiptir.  Bunlar, 1970’lerde başlayan ve o zamandan beri hiç durmamış olan sürecin başarısını belirleyen önemli rakamlardır.  Sadece son 10 yılda yeni kurulan şirketler  ve şirket alımlarıyla birlikte 20 yeni  yan kuruluş Gruba katılmıştır.

Bu tesislerin  bir çoğu bitmiş ürün üreticileriyken diğerleri de bitmiş ürünlerin üretiminde kullanılmak üzere Grubun bitmiş ürünler üretmesi için gereken  için stratejik hammaddeleri  üretir.  Örneğin  VA. GA. seçilmiş  silika kumu üretir, Gorka Çimento alüminli çimento üretir, Vinavil akrilik ve vinil asetat polimer üretir ve Rasco Bitumentechnik ise bitümlü ürünler üretir.

Şirketin sürekli büyümesi ve uluslararasılaşması son 20 yıldaki gelir büyümesi ile doğrudan bağlantılıdır.  1990 yılında gelir 150 milyar Liret iken 2001 yılında toplam gelir 725 milyon Euro’ya yani yurtdışı pazarların %57’sine kadar çıkmıştır. 2015 yılında ise toplam gelir 2.6 milyar Euro’nun üzerindedir.